The Voice cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Laura Wengová

10. 02 2019 22:30 |
Laura Wengová
Laura Wengová Foto: TV Markíza

Laura Wengová (23) pochádza z Bratislavy, no už niekoľko rokov žije v Prahe. Podľa priateľov dokáže vyvolať silné emócie spevom. Chcela by sa dostať čo najďalej, lebo účasť v šou je pre ňu mimo jej komfortnej zóny. Podľa jej slov až potom človek zistí, že to nebolo také strašné. Vďaka súťaži chce spoznať samu seba lepšie a napredovať vo svojich schopnostiach.

Najväčšiu podporu má v kamarátoch, rodina ju podporovala viac, keď bola malá, napríklad aj tým, že chodili na každý jej koncert. Keď mala desať rokov, rodičia ju prihlásili na klasický spev, no v puberte sa rozhodla, že árie nie sú to, čomu sa chce venovať. Ťahalo ju to skôr k populárnemu spevu.

Laura vždy spievala len vokály, no túži po tom, byť hlavnou hviezdou. Za úspech považuje, keď robila vokalistku Tine. V súčasnosti pendluje medzi Prahou a Bratislavou, spieva na eventoch. Nie je toho veľa, ale robí len to, je to jej celý svet. Chcela by to ďalej rozvíjať. Páčilo by sa jej keby ju ľudia poznali viac. V SuperStar 2018 spievala vokály.
 

Upútavka

 
The Voice Česko Slovensko: SUPERFINÁLE - dnes, 25. mája, o 21.00!
Sledujte celé epizody na