The Voice cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Prekvapenie! V The Voice budú ďalší dvaja moderátori

16. 01 2019 10:10 | ls
The Voice
The Voice Foto: TV Markíza

Odteraz vám neujde nič dôležité.

Veľkolepá šou The Voice štartuje na obrazovkách Markízy už čoskoro. Tešiť sa môžete na skvelú štvoricu porotcov, ktorými budú Janka Kirschner, Kali, Pepa Vojtek a Vojta Dyk. Moderátorského mikrofóna sa ujmú talentované speváčky Mária Čírová a Tereza Kerndlová.

Keďže ale ide o veľkú šou, v ktorej sa stále niečo deje, tvorcovia sa postarali aj o to, aby vám neuniklo nič dôležité. Zákulisie šou preto dostáva svojich moderátorov, ktorými budú slovenský moderátor a rádiový spíker Matúš Krnčok a česká raperka Sharlota. Relácia bude mať názov The Voice Zone.

společná.jpg
Foto: TV Markíza
 

„Vždy som chcel byť súčasťou veľkých projektov a vďaka televízii Markíza a režisérovi Pepemu Majeskému sa to stalo skutočnosťou. S Pepem sme už robili Let's Dance, Superstar či Tvoja tvár znie povedome. Je to teda prirodzený posun ďalej do spoločenského projektu. The Voice Česko Slovensko je medzinárodný formát, na ktorý sa veľmi teším,“ opísal svoje prvé pocity Matúš.

Napriek bohatým skúsenostiam je pre rádiového spíkra táto úloha výzvou. „Nie je to obyčajná spevácka súťaž. Vďaka koučom sa súťažiaci posunie ako spevácky, tak aj mentálne. Plus bonus, ako „komoderátorku“ som dostal mladú a uletenú speváčku a raperku Sharlotu. Ako dvojica vás budeme sprevádzať zákulisím celej šou. Ďalšia výzva predo mnou.“

Matúš Krnčok.jpg
Foto: TV Markíza
 

Matúša Krnčoka môžete poznať hlavne z rozhlasového éteru. Jeho tvár ale už poznajú diváci TV Markíza, kde sprevádzal divákov zákulisím veľkých šou ako Let's Dance, československej SuperStar 2018 a Tvoja tvár znie povedome. V TV Markíza má aj vlastnú online show #TBT s Matúšom Krnčokom. Moderuje aj rôzne spoločenské či firemné eventy.

Sharlota je mladá a nadaná speváčka, ktorá sa venuje predovšetkým rapu. Je extravagantná v každom smere. Nielen štýlom obliekania, ale tiež povahovými vlastnosťami. Na jednej strane dokáže byť ten najmilší človek na svete a v okamihu sa premení na ostrú a nekompromisnú vyjednávačku. Neprehliadnuteľná je však aj vďaka svojim tetovaniam.

„Som moc rada za túto možnosť, pretože som tu stretla skvelých ľudí, jedným z nich je aj môj kolega Matúš. Rozhodne si myslím, že divákom The Voice Zone budeme mať čo ponúknuť,“ prezradila Sharlota.

5W4B8222.jpg
Foto: Súkr. archív S. Frantinovej
 

Matúš so Sharlotou si výborne sadli ľudsky aj pracovne a diváci sa vďaka nim môžu tešiť na to najaktuálnejšie dianie zo zákulisia šou, prvé emócie či reakcie koučov aj účinkujúcich.

Pozrite sa, ako im to spolu ladí:

 

Upútavka

 
The Voice Česko Slovensko: SUPERFINÁLE - dnes, 25. mája, o 21.00!
Sledujte celé epizody na