The Voice cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA•

Sharlota

09. 01 2019 15:55 | markiza.sk
Sharlota
Sharlota Foto: TV Markíza

Speváčka, raperka, moderátorka

Sharlota je mladá a nadaná speváčka, ktorá sa venuje predovšetkým rapovému žánru. Je extravagantná v každom smere. Nielen štýlom obliekania, ale tiež povahovými vlastnosťami. Na jednej strane dokáže byť ten najmilší človek na svete a v okamžiku sa premení na ostrú a nekompromisnú vyjednávačku. Je neprehliadnuteľná vďaka svojim tetovaniam.

Jej hudobná kariéra začala po boku Abdeho, kde sa od prvých koncertov s ním dostala až k rapovej hudbe. Začala písať prvé texty a spoločne so vstupom do labelu Blakkwood Records vyšiel jeden z jej prelomových singlov – Perníková. Odvtedy sa odvíja cesta, ktorá v čisto mužskom rapovom prostredí nebola vôbec jednoduchá. Vďaka tomu, že je veľký pracant a skutočne žije tým, čo robí, dostala sa postupom času na skutočné výslnie svojej kariéry.

Práca je jej koníčkom, nevenuje sa totiž iba hudbe, ale má za sebou veľa úspešných marketingových kampaní a objavila sa aj na titulkách niekoľkých časopisov. Aj napriek tomu svoju hudobnú kariéru neodsúva na druhú koľaj, ako dokazuje jej naposledy vydaný singel Marketing, nespočetne veľa spoluprác a práca na pripravovanom EP Sextape. 

„Som veľmi rada za túto možnosť, pretože som tu stretla skvelých ľudí, jedným z nich je aj môj kolega Matúš. Rozhodne si myslím, že divákom The Voice Zone budeme mať čo ponúknuť,“ povedala Sharlota.

 

Upútavka

 
The Voice Česko Slovensko: SUPERFINÁLE - dnes, 25. mája, o 21.00!
Sledujte celé epizody na