MARKÍZA • SOBOTA • 20:25

Hrozivý zážitok moderátorky The Voice. Po tomto už do lietadla tak skoro nesadne!

07. 02 2019 13:00 | ls
Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová Foto: Profimedia.sk

Tereza zažila krušné chvíle v lietadle, na ktoré zrejme nebude rada spomínať.

Česká speváčka Tereza Kerndlová bude jednou z moderátoriek v tretej sérii The Voice, ktorá štartuje už túto nedeľu na obrazovkách Markízy. Šou bude moderovať po boku Márie Čírovej.

IMG_8285.jpg
Foto: TV Markíza
 

Tesne pred štartom šou ale Tereza zažila krušné chvíle v lietadle, na ktoré zrejme nebude rada spomínať. „Keď sme po hodinovom čakaní a snehovej kalamite dostali konečne povolenie k letu a odsunuli nás na runway, tak zlyhala všetka elektronika a pilot oznámil, že sa mu toto za celú kariéru nestalo a že nevie, o čo ide!“ opísala hrozivé momenty krásna speváčka.

Nasledovala technická kontrola, pri ktorej zistili poruchu súčiastky, ktorú objednali z Berlína. Po štvorhodinovom čakaní na mníchovskom letisku v lietadle, v ktorom sa nekúrilo, ešte pasažierov čakalo polhodinové rozmrazovanie lietadla a potom najmä strach o to, či vymenená súčiastka po pár minútach vo vzduchu nezlyhala znovu.

„Zdarne sme doleteli, ale vďaka kalamite nedorazili ostatní cestujúci, takže nás letelo celkom veľký počet – 9 pasažierov. Dnes už sa tomu smejem! Nebyť môjho pokojného muža, tak by som vystúpila,“ uzavrela Tereza.

Zdroj: Instagram/terezakerndlova

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
The Voice Česko Slovensko: SUPERFINÁLE - dnes, 25. mája, o 21.00!
Sledujte celé epizody na